1S-Synopsis

1x22 For Whom The Bells Tolls-Synopsis

27. dubna 2011 v 9:04 | Elitie
Aria, Hanna, Spencer a Emily, ovládající informacemi o smrti Alison, se rozhodnou definitivně skoncovat s "A" a všemi ostatními záhadami, které je obklopují. Ale dokážou chytit "A" bez faktických důkazů, když on/ona vede v této hře? A kromě toho videa a nespolehlivé vzpomínky z té noci, kdy Alison zemřela, je donutí obrátit se pro informace ke zdroji, se kterými by to raději vůbec neřešili, aby s "A" skoncovali jednou provždy. Nebo si to alespoň myslí.

1x21 Monsters In The End-Synopsis

27. dubna 2011 v 9:03 | Elitie
Každý má co skrývat - ať už je to tajný románek nebo něco jiného, ale jaké jsou jejich skutečné záměry? Pro Ariu, Spencer, Hannu a Emily je udržení tajemství přirozeností, ale žít s nimi, není léhké a můžou být pro ně velkou zátěží. Jak dlouho může být Aria s Ezrou, když nedokážou být spolu na veřejnosti? Když Spencer a Tobyho nepovažují za pár, je to jenom opravdové přátelství? Jak může mít Emily pravdu, jestli není upřímná ani sama k sobě o tom, s kým chce být? A jak se může Hanna posouvat dál, když chce být pořád tajně s těmi, kteří ji zlomili srdce? A co "A", když sleduje každý krok lhářek? Možná, že už brzy nebudou muset lhářky skrývat tolik tajemství.

1x20 Someone To Watch Over Me-Synopsis

27. dubna 2011 v 9:03 | Elitie
Vzhledem k tomu, že podezření z vraždy Alison padá na Spencer, dívky přicházejí na to, že nejsou jediné, které mají v Rosewoodu nějaké tajemství. Spencer si pamatuje něco, co se stalo v noci zavraždění Alison.

1x19 A Person of Interest-Synopsis

27. dubna 2011 v 9:02 | Elitie
Policie upozornila na nové podezřelé. Žádá o výslech Ariu, Hannu, Emily a Spencer. Po rozhovoru s policií jsou čtyři lhářky v centru pozornosti. Ale jak je to možné? Koneckonců, všechno ukazuje na Iana! Jak nemůžou mít dívky pravdu? Nebo si s nima možná opět "A" hraje? V každém případě od nich policie čeká odezvu. Řeknou dívky pravdu o "A" nebo některá tajemství zůstanou ukryta? Mezitím právě začíná vzkvétat tajný vztah. Jedním slovem, láska není pro slabé srdce.

1x18 The Badass Seed-Synopsis

27. dubna 2011 v 9:01 | Elitie
Jak jejich pochybnosti, obavy a podezření rostou, začínají se Aria, Spencer, Hanna a Emily ptát samy sebe, jak vypadá pravá tvář zla. Je to dívka, která je plná zášti a ?drží si své milované pořád u sebe? Je to nový švagr, který je možná pod povrchem temnější? Nebo je to neznámý cizinec, který si pohrává s životy holek jako s loutkami? Pouze čas ukáže, kdo je špatný. Mezitím vidí Aria školní hru jako příležitost dostat se blíž k Ezře. Selže její plán a bude její vztah ještě více v ohrožení

1x17 The New Normal-Synopsis

27. dubna 2011 v 9:00 | Elitie
Co se stane s lhářkou, když se její otec ocitne na rodičovské schůzce tváří v tvář s láskou jejího života? A co se stane s druhou, která se táhne k nevinnému, když se od něj druzí odvrací? A s lhářkou, která byla zaskočená nepříjemnou osobou? A nezapomeňte na lhářku, která tráví čas s těmi, kteří nejsou pravděpodobně důveryhodní. V každém případě o tom má "A" co říct. A to je jen obyčený den Arii, Spencer, Hanny a Emily v Rosewoodu.

1x16 Je Suis Une Amie-Synopsis

27. dubna 2011 v 8:57 | Elitie
Rozhodující západ Rosewood Sharks připravuje Arie, Spencer, Hanně a Emily mnoho zmatků. Ve vztahu Emily a Paige (Lindsay Shaw) se soutěží o vítězství v závodě. Caleb se zajímá o Hannu a Hanna má příliš mnoho otázek o vstupenkách do muzea, které dala Ella Arii. Mezitím dělá Spencer s jedním spolužákem pár lekcí, aby se dozvěděla nové informace.

1x15 If At First You Don't Succeed, Lie, Lie Again-Synopsis

27. dubna 2011 v 8:55 | Elitie
Rozhodující západ Rosewood Sharks připravuje Arie, Spencer, Hanně a Emily mnoho zmatků. Ve vztahu Emily a Paige (Lindsay Shaw) se soutěží o vítězství v závodě. Caleb se zajímá o Hannu a Hanna má příliš mnoho otázek o vstupenkách do muzea, které dala Ella Arii. Mezitím dělá Spencer s jedním spolužákem pár lekcí, aby se dozvěděla nové informace.

1x14 Careful What U Wish 4-Synopsis

27. dubna 2011 v 8:54 | Elitie
Když se celá škola připravuje na taneční maraton k získání pěnez na cestu studentů do Washingtonu, Aria, Spencer, Hanna a Emily se samozřejmě zajímají o něco jiného. Hanna je zaneprázdněná hledáním práce na zlepšení finanční situace její rodiny. Ale když má pro ni "A" práci, dokáže Hanna odmítnout? Emily myslí pouze na Mayu a chce s ní mluvit - natolik, že se obrátí k novému klukovi ze školy, Calebovi. Když dojde ke ztrátě majetku, je pro Spencer stále obtížnější vyjít s jejím novým švagrem Ianem. Do té doby se do města vrací bývalá chůva Arii s nečekanou návštěvou. Ale to, co mělo být šťastným shledáním se brzy změní na noční můru, když Simona změní pozornost na Ezru.

1x13 Know Your Frenemies-Synopsis

27. dubna 2011 v 8:54 | Elitie
Všechny vztahy se v Rosewoodu potýkají s četnými překážkami. Noel nadále vydírá Ezru a Aria má pocit, že tato situace nemá východisko. Emily musí konfrontovat svou matku, protože není ochotna příjmout Mayu jako přítelkyni své dcery. Spencer se musí vyrovnat s manželstvím Melissy a Iana a taky s tím, že najde více důkazů ohledně propojení Alison a Iana. Ale holkám pomůže neočekávaný zdroj a jejich budoucnost nevypadá beznadějně. Mezitím "A" připomíná Hanně staré zvyky a kradení peněz. Vrátí se Hanna ke starému nebo v sobě najde vůli bránit se proti hře s "A"?

1x12 Salt Meets Wound-Synopsis

27. dubna 2011 v 8:53 | Elitie
Návrat Hanny domů měl být radostný, ale místo toho to je jako noční můra - je na invalidním vozíku a k tomu jí pronásleduje "A". Holky se snaží nějak zabavit svou kamarádku, ale mají dost svých problémů: Spencer ještě nepřekonala "překvapení" Melissy a její vztah s Alexem se dostává do problémů, na druhé straně Emily doufá, že její rodina příjme Mayu. Aria a Ezra trpí zastrašováním jednoho studenta.

1x11 Moments Later-Synopsis

27. dubna 2011 v 8:52 | Elitie
O několik okamžiků po srazení Hanny, se holkám obrátí život naruby. "A" už nehraje na kočku a na myš a přesouvá se k vážnější akci, a proto budou muset holky více podvádět než kdy jindy, aby se navzájem podpořili. Hannah je v nemocnici a holky si myslí, že jejich noční můra nakonec skončí, protože vědí totožnost "A". Ale je lehké vzdát se hlavnímu nepříteli? Kromě toho, tajemství některých dívek vyplavou na povrch a oni si budou muset vybrat - přiznat se ostatním nebo vše popírat. Ať to je cokoliv, v Rosewoodu se najde místo pro tajemství.

1x10 Keep Your Friends Close-Synopsis

27. dubna 2011 v 8:51 | Elitie
Když FBI přichází do města s novými důkazy ohledně zmizení jejich kamarádky Alison, to poslední, co chtějí holky, je jít na "glamping" (okouzlující táboření) kvůli oslavě narozenin Mony. Ale když dostanou SMS, která obsahuje, co se stane na táboření, Spencer má napad, že to je jejich poslední možnost, jak skoncovat s hrozbami. Ale ani manikúra ani pedikúra na glampingu Mony jim nepovzbudí náladu, když večer vezme nebezpečný obrat. Mezitím tlačí Ashley finanční situace na kraj.

1x09 The Perfect Storm-Synopsis

27. dubna 2011 v 8:50 | Elitie
Školní den testování je pozastaven, když Rosewood udeří silná bouře. Ale místo těšení se na odklad zkoušky, dívky uvízly ve škole a vypořádávají se s dramem, které je pronásleduje všude. Každá dívka je zapojena do napjaté situace - ať už je to mezi přáteli, potenciálním milostným zájmem, kluky nebo rodiči a nebo mezi minulostí a součastností. Vycházející z této situace si dívky myslí, že pozastavení zkoušky, je jen malá část z toho, co přežily. Mezitím se Byron ptá Ashley na radu ohledně rodičovství, protože jeho vztah s Ellou je čím dál horší...

1x08 Please, Do Talk About Me When I'm Gone-Synopsis

27. dubna 2011 v 8:50 | Elitie
Po dlouhém plánování, den památky Alison není daleko a dívky jsou připravený říct, vše na jejich rozloučení. A když přijede Alisonin bratr Jason, Aria, Spencer, Hanna a Emily zjišťují, že rozloučení se nachází na konci jejich seznamu. Jelikož Jason přebírá velení a detektiv Wilden se vrací, budou se dívky radovat z toho, že Alison opustila tuto zem v míru? Mezitím má Hanna co dočinění s domácí situací.

1x07 Homecoming Hangover-Synopsis

27. dubna 2011 v 8:49 | Elitie
Po katastrofálním večeru setkání absoloventu se dívky snaží pochopit vše, co udělali. Rodiče, přátelé (tajní a možná i současní), sourozenci - všichni jsou šokování, a když malé lhářky neudělají vše rychle, situace se může změnit ze špatné na strašnou. Mezitím, "A" není jedinný, který posílá Arii SMSky, takže vzniká napjatá situace v rodině.

1x06 There's No Place Like Homecoming-Synopsis

27. dubna 2011 v 8:48 | Elitie
Na večer setkání všech absoloventů se sál zdobí balónky a dívky se snaží s pomocí všech dostupných prostředků dosáhnout titulu královny, zatímco čtyři kamarádky se snaží aspoň zůstat nad vodou. Zabývání se žalem, panenstvím a mstivou sestrou ustupují dozadu, když jedna z nich udělá šokující výběr doprovodu, který jí postaví do špatné situace. Budou moct dívky ochránit samy sebe nebo se na tuto noc nikdy nezapomene?

1x05 Reality Bites Me-Synopsis

27. dubna 2011 v 8:47 | Elitie
Plán ignorovat "A" holkám selhal, a tak teď musí nadejít zúčtování. Je li to rodinná krize, rodičovská pochvala za nezaslouženou čest nebo něco jiného. A k tomu ještě zprávy od "A" s pomocí rtěnky je stále pronásledují. Mezitím musí také dívky řešit typické teenage drama, když se objeví nový člověk a dá status-quo, tajná láska je prověřená,nový románek se vyvíjí a starý se vznáší v "šedé zoně".

1x04 Can You Hear Me Now?-Synopsis

27. dubna 2011 v 8:47 | Elitie
Unavené ze zpráv od "A", se dívky rozhodly skoncovat s anonymními e-maily a SMS, blokováním všech neznámých uživatelů. Ale problém pořád nekončí. Životy dívek jsou stále těžší po nečekaném příjezdu otce, nečekaného dárku od prospektivního milence, nechtěné rady a nechtěné náhrady.

1x03 To Kill a Mocking Girl - Synopsis

27. dubna 2011 v 8:46 | Elitie
DÍVKY MOHOU UTÍKAT, SCHOVÁVAT SE, ALE MINULOST SI JE VŽDYCKY NAJDE - Výrok "Minulost o sobě dá vědět" se velmi hodí k Arie, Spencer, Hanně a Emily. Přesto, že se snaží vzdát hold Alison, tak tyto čtyři kamarádky čelí nevyřešitelným problémům. Aria se setkává s bývalou milenkou svého otce, Meredith. Emily je nucena vidět Tobyho Cavanough v jiném světle. Spencer se mstí Melisse. Hanna chce zoufale svého přítele Seana, který zapomněl na "starou" Hannu. Mezitím detektiv Wilden používá vztah s Hannou a Ashley ve svůj prospěch. Povede se mu získat odpovědi na jeho otázky?

1x02 The Jenna Thing - Synopsis

20. dubna 2011 v 19:44 | Elitie


Okolnosti zmizení Alison nadále pronásledují dívky Ariu, Spencer, Hannu a Emily, protože vznikají nové otázky na noc, kdy Alison zmizela. S návratem Jenny Cavanough v Rosewoodu, musí dívky čelit nepříjemné minulosti a událostem, které svázaly jejich přátelství navždy.Mezitím všude číhá pokušení: Aria se snaží, držet dál od Ezry a Spencer od snoubence její sestry - Wrena.

1x1 Pilot - Synopsis

20. dubna 2011 v 19:38 | Elitie
Seznamte se, to jsou oni - malé krásné a malé lhářky. Jsou to Aria Montgomery (Lucy Hale), Spencer Hastings (Troian Bellisario), Hanna Marin (Ashley Benson) a Emily Fields (Shay Mitchell). Když jejich nejlepší kamarádka Alison (Sasha Peiterse) zmizí, začnou dostávat textové zprávy od osoby, která se chystá odhalit všechna jejich tajemství, které znala jenom Alison. Dívky začínají tušit, že zprávy pochází od Alison, ale možná je jejich podezření špatné.
 
 

Reklama